Zdeněk Reinberk
Neděle, 14. července 2024

Moje WWW tvorba

Včelaření hrou

screenshot - http://www.vcelarenihrou.cz/ První kompletní www stránky, vytvořené v roce 2002 pro mého bratra. Již od první verze obsahují modul jednoduchého elektronického obchodu pro včelaře - jak jinak se včelařskými potřebami a včelími produkty...Medovy-domecek.cz

screenshot - http://www.medovy-domecek.cz/ Elektronický obchod se sortimentem vyrobeným ze včelích produktů. Najtede zde kosmetiku (pleťové krémy, pěny do koupele, šampóny), svíčky ze včelího vosku (lité nebo z mezistěn), obohacené medy, medoviny, knížky i tipy pro šikovné ruce.
Grafický návrh Hazmi.Refraktometr.cz

screenshot - http://www.refraktometr.cz/ Elektronický obchod s optickými refraktometry - přístroji určenými pro měření indexu lomu, hustoty roztoků, chladící kapaliny, kapaliny do sotřikovačů, obsahu vody v medu, koncentrace slaných roztoků a tak dále.
Grafický návrh Hazmi.Výpočtové pomůcky na odborném portálu TZB-info

Pro portál zabývající se technickými zařízeními budov jsem zpracoval několik odborných výpočtů. Jsou naprogramovány většinou v javascriptu, některé v javě a složitější aplikace, vyžadující spolupráci se serverem, v pythonu. Tyto výpočty pomáhají projektantské veřejnosti řešit výpočetní úlohy z oborů vytápění, kanalizace, větrání a klimatizace, zásobování vodou, obnovitelných zdrojů energie a pozemních staveb.


Hokejové mužstvo HC Homyle

screenshot - http://hc-homyle.deg.cz/ Okouzlen možností práce s databázemi, postavil jsem pro náš hokejový tým "klubový web". Od roku 2001 jsme účastníkem Hradecké hokejové ligy, na web pravidelně zapisujeme výsledky a statistiky jednotlivých hráčů. Součástí webu je mailovací služba upozorňování na zápasy (občas holt člověk zapomene, tak proč si to neusnadnit...), pro skalní fanoušky také rozesílání výsledků do e-mailových schránek.


web katedry TZB na FSv ČVUT

screenshot - http://tzb.fsv.cvut.cz/ Webová prezentace katedry technických zařízení budov na stavební fakultě Českého vysokého učení technického v Praze. Jako student této katedry jsem poprvé poznal potenciál internetových stránek a začalo mě lákat, vytvořit funkční systém pro prezentaci katedry.
Podařilo se mi to v čase doktorského studia, kdy jsem pro katedru nejprve předělal původní web, poté předělal i svou předělávku a následně sestavil plně funkční CMS systém. S jeho pomocí může administrátor obsluhovat obsah webu, definovat garanty předmětů, přiřazovat vyučující k jednotlivým předmětům, zveřejňovat akce katedry, publikovat pomůcky pro výuku a mnoho dalšího.
V systému je zavedeno několik skupinových práv - garanti předmětů mohou pečovat o prezentace jim svěřených předmětů, vyučující si mohou udržovat důležité informace (např. konzultační hodiny) na svých osobních stránkách.


web projektu NKN

screenshot - http://tzb.fsv.cvut.cz/projects/nkn/ Internetové stránky projektu Hodnocení energetické náročnosti budov - Národní kalkulační nástroj.
Podpůrný web pro projekt katedry technických zařízení budov, na kterém naleznete základní informace o tomto výpočetním nástroji. Součástí webu je modul registrace uživatel a možnost stažení nástroje po přihlášení.


Fotbalový turnaj SHARPCUP

screenshot - http://sharpcup.wz.cz/ Jako potenciální účastník fotbalového turnaje, dozvědě se, že turnaj ještě nemá web, stal jsem se členem přípravného výboru a zpracoval pro web všechny, do té doby proběhlé, ročníky. Turnaje jsme se posléze zúčastnili pod názvem Holický sud, výsledky ponechme stranou, kdo chce, najde si ;-) Mně tak přibyla pravidelná práce se zveřejňováním dalších ročníků, naštěstí jsem, jako správný vedoucí projektu, zaměstnal svého kamaráda a spoluhráče Bydžu. A jen jako zajímavost nakonec - u něj také přebývají poháry, co jsme na turnaji získali...
Za grafický návrh webu vděčím Deenovi.


MZ Krby

screenshot - http://www.mzkrby.cz/ Pro firmu zabývající se prodejem a montáží krbů, krbových kamen, krbových vložek a teplovzdušného a teplovodního vytápění, jsme připravili prezentaci jejich výrobků a montovaných systémů.
Za grafický návrh webu opět vděčím Deenovi.


Včelí farma Rokytník

screenshot - http://www.rokytnikvcely.cz/ Pro přítelkyni mého kamaráda, která se rozhodla vrhnout na dráhu podnikání ve včelím "průmyslu", jsme připravili prezentaci jejích včeliček, včelích produktů, včelařských aktivit a také prezentaci regionu, kde se její chovná včelstva pasou. Jde o unikátní lokalitu CHKO Broumovsko, kam jezdí částečně odpočívat a částečně protahovat svá těla velké množství (cyklo)turistů.
Grafický návrh spáchal superjanicko, který se musel vypořádat s fotografickými podklady velice různorodé kvality. Nicméně na výsledku to vůbec není poznat!


VodoPro, s. r. o.

screenshot - http://www.vodopro.cz/ Internetová prezentace firmy VodoPro, s.r.o., zabývající se projektováním zdravotně technických instalací, plynovodů, inženýrské infrastruktury.
V této souvislosti byl do publikačního systému byl integrován modul referencí s automatickým vytvářením objektů jednoduchých fotogalerií (náhled + zvětšený obrázek).
Grafický návrh superjanicko.


GOLDGYM

screenshot - http://www.goldgym.cz/ Internetový obchod se sportovní výživou, který vznikl pro prezentaci distribuční firmy mého kamaráda.
Pro možnost on-line nákupu je použit modul e-shop, ve kterém je, kromě klasické funkce nákupního košíku, integrována možnost generování XML feedu, administrace skupin zboží a jednotlivých položek či podpora statistik elektronického obchodování v systému Google Analytics.
Grafický návrh superjanicko.


Interprojekt odpady s.r.o.

screenshot - http://www.goldgym.cz/ Společnost zajišťující projektování inženýrských sítí, skládek a rekultivací, sanací, okrasných vodních ploch a rybníků, pozemních a dopravních staveb.
Na tomto webu jsou v kontaktech použity Mikroformáty.
Grafický návrh Hazmi.php powered by Apache mySQL